Karbantartómérnök gyakornok

Jūsų užduotys

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

  • Karbantartási feladatok visszajelentésében SAP PM-be.
  • Karbantartási riportok készítésében.
  • Tartalék alkatrész managementben való segítésben.
  • Új tartalék alkatrészek igénylésében (MNA).
  • Vész-Tool raktár készlet kezelésben, leltározásban, heti fogyások feltöltésében.
  • Karbantartási csapat napi szintű támogatásában, alkatrészek tervezésében, legyártatásában.
  • Karbantartási dokumentumok készítésében, aktualizálásába
Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Reikalavimai

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • Jól beszéled az angol nyelvet
  • Magabiztos vagy SAP, AutoCAD és Inventor használatakor
  • Jól kommunikálsz
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzés sem ijeszt meg

Mes siūlome

AMIÉT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

  • A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek
  • Fiatalos vállalati kultúra
  • Mentori rendszer
  • Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv
  • Multinacionális környezet

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Apie mus

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata , Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.