Elektromos hibakereső (Elektroműszerész)

Tus actividades

Milyen feladataid lesznek, ha munkatársunk leszel?

  • Hibás termékek vizsgálata mérőműszerrel (teszt berendezések, multiméter, oszciloszkóp)
  • Hiba kivizsgálása, javítása (forrasztással), ennek dokumentálása
  • Analízis során feltárt hibák lejavítása az előírások szerint
  • A hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • Mikroelektronikai alkatrészek ellenőrzése, vizsgálata
  • Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése
  • Áramkörök tesztelése autoteszteren keresztül
  • Analízis eredmények vezetése vállalatirányítási rendszerben
  • Szoros kapcsolattartás a gyártásban dolgozó Kollégákkal
Leer más Leer menos

Tu perfil

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Középfokú, elektronikához köthető végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet (MS Office)
  • Vállalod a folyamatos munkarendet, a nappalos és éjszakás munkavégzést (havi 15 munkanap, 2 nap munka, 2 nap pihenő, 12 órás munkaidőben)

A pályázat során előnyt jelent:

  • Rendelkezel forrasztási tapasztalattal, IPC vizsgával
  • Elektronikai cégnél szerzett tapasztalat
  • Dolgoztál már mérőműszerrel, multiméterrel vagy oszciloszkóppal

Lo que ofrecemos

Amit mi kínálunk a munkádért cserébe:

  • Korrekt fizetést
  • Cafeteriát a belépésed első napjától
  • Modern és fiatalos munkakörnyezetben fogsz tudni dolgozni
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Lelkes és támogató csapatot, akiktől tudsz kérdezni és tanulni
  • Dolgozói kedvezményeket
  • Élet- és balesetbiztosítást
  • Kedvezményes egészségügyi szolgáltatást

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Acerca de nosotros

A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi. Kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazunk a járműelektronika szinte minden területén a világ meghatározó autógyárai számára.