Test manager/ka

Vaše náplň práce

  • Řízení testovacího a release procesu našich výrobních aplikací
  • Spolupráce s dalšími členy globálního týmu na tvorbě testovacích strategií
  • Rozvíjení frameworku učeného k automatizovanému testování
  • Analýza výsledků testů
  • Definice a vyhodnocování QA metriky a akceptačních kritérií
  • Správa a zodpovědnost za testovací prostředí a data
  • Mentoring kolegů v oblasti testování SW
  • Práce v mezinárodním týmu a možnost zlepšit a udržovat svou angličtinu
  • A pokud budeš chtít, možnosti vyrážet na zajímavé mezinárodní služební cesty
Zobrazit více Zobrazit méně

Váš profil

  • Dobré komunikační schopnosti, protože komunikace je klíčem k úspěchu našich projektů
  • Aktivní přístup k práci a kolegům – u nás se bude líbit lidem, kteří se nebojí převzít iniciativu a být kreativní
  • Schopnost komunikace v angličtině ústně i písemně – práce s mezinárodním týmem je naší každodenní realitou

Bylo by super, kdybys měl zkušenosti:

  • S programováním jednoduchých aplikací nebo automatických testů
  • S neformálním vedením týmu
    • A i když to není zásadní, jako výhodu bereme zkušenost s agilním vývojem/DevOps/project managementem a/nebo s dalšími nástroji, které se používají při vývoji a testování sw (MS SQL, JENKINS, GITHUB, JIRA, GIT, DOCKER, …)

Co nabízíme

  • Jsme sehraný tým, ve kterém má každý možnost naplno využít svůj potenciál. V našem týmu si užíváme neformální atmosféru a rádi spolu trávíme čas i mimo kancelář.
  • Budeš mít široké možnosti růst - podporujeme individuální rozvoj bohatou škálou školení a vzdělávání nejen v Česku (mentoring, tréninky, Software Academy, …)
  • Tvou práci náležitě finančně odměníme, a navíc se můžeš těšit na různé odměny, prémie a zajímavé benefity k tomu.
  • Můžeš si namixovat práci z domova nebo z našich nových kanceláří.
  • Vloni jsme byli vyhlášeni 3. nejlepším zaměstnavatelem v Česku v kategorii naší velikosti a každoročně bodujeme jako TOP zaměstnavatel ve Zlínském kraji.
  • Jsme dobrým sousedem, rádi podporujeme lokální komunity a přispíváme k otevírání příležitostí pro ženy v IT světě díky partnerství s organizací Czechitas.
  • Mrkni, jak pracujeme s kolegy z Hannoveru: https://www.continental.com/it-needs-you/
  • Podívej se na detaily toho, co nabízíme na https://www.continental.com/en/career/working-at-continental/what-we-offer/
  • Chceš-li poznat více naši firemní kulturu a týmovou atmosféru mrkni na https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/continental-cesko

 Zaujali jsme tě? Pošli nám svůj životopis (ideálně rovnou v angličtině) a rádi s Tebou probereme všechny otázky a poskytneme maximum informací při osobním setkání nebo přes Teams (umíme obojí a rádi Ti vyjdeme vstříc).

Staňte se i Vy členem našeho týmu a zašlete nám svůj životopis.

O nás

Chceš dělat IT ve velké mezinárodní firmě? Sbírat mezinárodní zkušenosti z pohodlí Zlínského regionu? Být součástí týmu, který stojí v čele digitální revoluce ve výrobě pneumatik? Pokud ano, přidej se do našeho ekosystému inovací a možností!

Jsme součástí globálního koncernu Continental, který patří mezi TOP5 dodavatele pro automobilový průmysl, působí v 57 zemích světa a zaměstnává téměř 200 000 lidí. V našem otrokovickém závodě jen v IT pracuje přes 80 kolegů a neustále rosteme.

Náš IT tým je namíchaný z kolegů ze všech kontinentů a zakládáme si na otevřené a férové spolupráci. Pracujeme s moderními technologiemi jako je třeba C#, micro-services, docker, Edge computing. Máme možnosti navštěvovat naše výrobní závody ve 14 zemích světa a jsme hrdí, že naše práce přispívá nejen k vysoké kvalitě a skvělým vlastnostem našich pneumatik, ale především k větší bezpečnosti na cestách.

Hledáme nadšené ajťáky, kteří se chtějí podílet na vytváření aplikací, jež mění pravidla hry ve 20 závodech po celém světě. Pokud máš zkušenosti v oblasti IT a chceš pracovat na projektech, které mají reálný dopad na každodenní život lidí, jsi tu správně!