Nastavovač montážnych liniek

工作职责

Na pozíciu nastavovač montážnych liniek v modernej a rozvíjajúcej sa spoločnosti hľadáme na trvalý pracovný pomer skúsených pracovníkov, ako aj absolventov škôl.

Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom, možnosť vzdelávania a kariérny rast nielen vo výrobnej oblasti.

Náplň práce:
Nastavovanie a prestavovanie moderných montážnych centier;
Podieľanie sa na nábehu nových automatizovaných výrobných liniek;
Koordinácia práce operátorov vo výrobe;
Vykonávanie meraní na 3D meracích zariadeniach, kontrola parametrov a prípadná korekcia procesu;
Zodpovednosť za chod montážnych centier a splnenie plánu výroby;
Práca s technickou dokumentáciou;
Práca v 3-zmennej a nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 alebo 11,5 hodinové zmeny).

阅读更多 阅读更少

你的档案

Stredoškolské vzdelanie s maturitou zameranie technické, strojárske;
Prax s nastavovaním resp. údržbou výrobných strojov/ liniek;
Znalosti v oblasti pneumatiky, mechaniky;
Znalosť čítania strojárskych/ pneumatických výkresov;
Samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa.

阅读更多 阅读更少

我们可以提供

NÁBOROVÝ BONUS: 600 eur (200 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 400 eur po 3. odpracovanom mesiaci);

> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy pre zamestnancov pracujúcich na pracoviskách s rizikovým stupňom 3
> Penzijný program s mesačným príspevkom 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,44 €
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Vopred Vám ďakujeme za čas, ktorý strávite štúdiom našej pracovnej ponuky a následným zaslaním životopisu.

V prípade vysokého počtu doručených životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

阅读更多 阅读更少

当您点击“继续前往SmartRecruiters ”后,您即将访问Continental AG的招聘平台,该平台由位于德国的SmartRecruiters GmBH运营。对于您在平台中提交的所有个人数据,Continental AG是数据控制方。您在该平台内提交的申请,将视为您同意下述内容:

  • 同意Continental AG的隐私声明(链接
  • 同意Continental AG在中国境外处理您的个人信息
  • 同意Continental AG与其位于中国境内/境外的子公司或关联公司分享您的个人信息

继续前往 SmartRecruiters

繼續前往 SmartRecruiters