Nástrojár

工作职责

 1. Plat 1274 € brutto
 2. Zoraďovanie, výmena, opravy a prípadná údržba progresívnych rezných nástrojov pre CNC stroje (frézy, vrtáky, závitníky, výstružníky).
 3. Nastavovanie nástrojov na meracom zariadení (ZOLLER).
 4. Spolupráca pri nábehu nových nástrojov s odbornými útvarmi.
 5. Spolupráca pri zaškoľovaní ohľadne nových zariadení a nových technológií.
 6. Vedenie potrebnej evidencie v počítačovom systéme.
 7. Práca v 4-zmennej nepretržitej prevádzke (7,5-hodinové zmeny).
阅读更多 阅读更少

你的档案

 1. Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického, resp. strojárskeho zamerania – napr. mechanik strojov a zariadení, obrábač kovov a pod.
 2. Čítanie výkresovej dokumentácie.
 3. Skúsenosti so starostlivosťou o progresívne rezné nástroje pre CNC obrábacie centrá výhodou.
 4. Skúsenosti s nastavovaním nástrojov na CNC meracom stroji výhodou.
 5. Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita.
阅读更多 阅读更少

我们可以提供

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

阅读更多 阅读更少

关于我们

Spoločnosť Continental vyvíja priekopnícke technológie a služby pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovaru. Technologická spoločnosť, založená v roku 1871, ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, prepravu a dopravu. V roku 2022 spoločnosť Continental vygenerovala tržbu 39,4 biliónov EUR a v súčasnosti má približne 200 000 zamestnancov v 57 krajinách a trhoch.
Sektor Automotive v skupine zahŕňa technológie pre pasívnu bezpečnosť, brzdové, podvozkové, pohybové a pohybové riadiace systémy. Súčasťou portfólia sú aj inovatívne riešenia pre asistovanú a automatizovanú jazdu, zobrazovacie a ovládacie technológie, ako aj zvukové a kamerové riešenia pre interiér vozidla a tiež inteligentné informačné a komunikačné technológie pre služby mobility prevádzkovateľov vozových parkov a výrobcov úžitkových vozidiel. Sortiment produktov a služieb dopĺňajú komplexné aktivity súvisiace s technológiami pripojenia, elektronikou vozidiel a vysokovýkonnými počítačmi.

阅读更多 阅读更少

当您点击“继续前往SmartRecruiters ”后,您即将访问Continental AG的招聘平台,该平台由位于德国的SmartRecruiters GmBH运营。对于您在平台中提交的所有个人数据,Continental AG是数据控制方。您在该平台内提交的申请,将视为您同意下述内容:

 • 同意Continental AG的隐私声明(链接
 • 同意Continental AG在中国境外处理您的个人信息
 • 同意Continental AG与其位于中国境内/境外的子公司或关联公司分享您的个人信息

继续前往 SmartRecruiters

繼續前往 SmartRecruiters