MES tehničar

Responsabilități

  • Prvi nivo podrške za korisnike MES aplikacije i izveštaja u fabrici
  • Implementacija i rešavanje problema u MES aplikaciji
  • Praćenje funkcionisanja sistema, administracija i pisanje dnevnih izveštaja
  • Održavanje treninga za krajnje korisnike u proizvodnji kao i kreiranje radnih uputstava i propratne dokumentacije vezane za MES aplikacija
  • Obezbeđivanje podrške dobavljačima mašina i timova u sklopu fabrike za nove proizvodne linije
  • Promena sistemskih postavki rada aplikacija i izveštaja
  • Saradnja sa dobavljačima, timovima unutar fabrike, Continental-ovima timovima na drugim lokacijama i drugim resursima u cilju ostvarenja krajnjeg cilja
Citește mai mult Citește mai puțin

Cerințe

  • IV stepen stručne spreme, prednost smerovi sa IT i drugim tehničkim usmerenjima
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Osnovno razumevanje tehnologija vezanih za baze podataka (SQL)
  • Osnovno razumevanje logike programiranja
  • Izražene veštine komunikacije, rešavanja problema i spremnost za timski rad
  • Dobre analitičke sposobnosti i logičko razmišljanje pri rešavanju problema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo kao IT podrška u proizvodnoj kompaniji će se smatrati plusem
  • Radno iskustvo kao korisnik ili podrška za neki MES ili ERP sistem će se smatrati plusem

Oferta noastră

Spremni za vožnju sa Continentalom? Napravite prvi korak i popunite onlajn prijavu.

Despre noi

Continental razvija pionirske tehnologije i usluge za održivu i povezanu mobilnost ljudi i njihovih dobara. Osnovana 1871. godine, tehnološka kompanija nudi bezbedna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. U 2023. godini Continental je ostvario prodaju od 41,4 milijarde evra i trenutno zapošljava oko 200.000 ljudi u 56 zemalja i tržišta.

Fabrika Continental u Novom Sadu posluje na dve lokacije. Prva je otvorena u Šangaju, u martu 2021. godine i u njoj se proizvode delovi za instrument table vozila. Proizvodnja sistema za prikazivanje informacija i multimedijalnog sadržaja na ekranima počela je u februaru 2023. godine u megafabrici u Kaću. Trenutno, fabrika u Novom Sadu ima oko 1000 zaposlenih.