HR gyakornok

Vos activités

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

  • Kék galléros kollégák toborzásában
  • Céges ajánlási rendszerünk üzemeltetésében
  • Belsős álláspályázatok kezelésében
  • Állásinterjúk szervezésében és koordinációjában
  • Adminisztratív feladatok ellátásában
Lire davantage Lire moins

Votre profil

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Folyamatban lévő, nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz gazdasági, elsősorban emberi erőforrások szakon
  • Egy héten ráérsz 20-25 órát dolgozni legalább 1 éven keresztül
  • Magabiztosan beszéled az angol nyelvet
  • Felhasználói szintű MS Office programismerettel rendelkezel
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • Nyitott, kommunikatív és proaktív személyiség jellemez

Notre offre

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

  • A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
  • Megismerkedhetsz egy gyártó cég mindennapjaival
  • Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben dolgozhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

A propos de nous

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.