Megelőző karbantartó

Vos activités

Milyen feladataid lesznek, ha munkatársunk leszel?

  • A gépek heti, havi, negyedéves, féléves és éves karbantartása az érvényes karbantartási utasításban rögzített művelettervek szerint
  • A megelőző karbantartás során észrevett, valamint az előzetesen jelzett hibák javítása
  • A berendezések környékének rendbetétele a karbantartás elvégzése után
  • A berendezések üzemképes átadása a megelőző karbantartás elvégzését követően
  • Az elvégzett karbantartási feladatok dokumentálása
  • Közreműködés a gépek, berendezések üzembe helyezésénél
  • Javaslattétel a gépek rendelkezésre állásának növelése érdekében
  • Szükség esetén alkatrészek felvétele a raktárból
  • Javaslattétel a megelőző karbantartási tevékenységek fejlesztésére
  • Munkáját a vállalatirányítási rendszerben meghatározott folyamatok és követelmények szerint végzi.
Lire davantage Lire moins

Votre profil

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

    • Középfokú műszaki szakvégzettség (elekronikai/ mechanikai/ mechatronkai)
    • Karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
    • MS Office ismerete

    Notre offre

    Amit mi kínálunk a munkádért cserébe:

    • Kiszámítható, versenyképes fizetést
    • Cafeteriát a belépésed első napjától
    • Modern és fiatalos munkakörnyezetben fogsz tudni dolgozni
    • Szakmai fejlődési lehetőséget
    • Lelkes és támogató csapatot, akiktől tudsz kérdezni és tanulni
    • Dolgozói kedvezményeket
    • Élet- és balesetbiztosítást
    • Kedvezményes egészségügyi szolgáltatást

    Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

    A propos de nous

    A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi. Kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazunk a járműelektronika szinte minden területén a világ meghatározó autógyárai számára.