Tehničar održavanja u proizvodnji plastike

Vaše náplň práce

  • Obezbeđivanje podrške proizvodnji izvođenjem korektivnih popravki na električnoj i mehaničkoj opremi.
  • Izvršavanje korektivnog održavanja opreme vezane za proizvodnju.
  • Instalacija i održavanje velikog izbora mašina vezanih za proizvodnju koristeći obične i specijalizovane alate i instrumente.
  • Podrška inženjeringu u kreiranju uputstava za održavanje i uputstva za čišćenje.
  • Obavljanje manjih dnevnih aktivnosti održavanja (npr. popravke, inspekcija, čišćenje, podmazivanje, zatezanje, velika podešavanja i promena) prema propisanim koracima procesa i bezbednosnim standardima.
  • Rešavanje problema i popravka mašina pomoću tehničkih priručnika, bluprinta, električnih šema, programskih logičkih kontrolera i pneumatskih šema.
  • Asistiranje inženjeringu sa tehničkim rešavanjem problema.
Zobrazit více Zobrazit méně

Váš profil

  • III nivo srednjeg stručnog obrazovanja u trogodišnjem trajanju-svih vrsta i usmerenja.
  • Najmanje 2 godine iskustva u održavanju mašina u proizvodnji (poželjno u brizganju plastike)

Co nabízíme

Ready to drive with Continental? Take the first step and fill in the online application.

O nás

Kao jedan od vodećih svetskih lidera u auto industiji, svakodnevno razvijamo proizvode i rešenja koja ispunjavaju naše snove o mobilnosti. Naše inovacije pomažu  da svet učinimo boljim i sigurnijim mestom i to je ono što nas pokreće.

U oblasti User Experience - UX (Korisničko iskustvo) zapošljavamo preko 15 000 ljudi na 21 lokaciji širom sveta. Lideri smo u osmišljavanju inovativnih rešenja za izvanredno korisničko iskustvo. Naša strategija je da budemo vodeća svetska kompanija za razvoj i proizvodnju rešenja u automobilskoj industriji. U fabrici Continental u Novom Sadu proizvode se instrument table za vozila, kao i sistemi za prikazivanje informacija i multimedijalnog sadržaja na ekranima.