Electrician - Divizia Anvelope - Tires

Vaše náplň práce

  • Verifică sistematic utilajele în vederea constatării anomaliilor în funcționare din punct de vedere electric;
  • Participă efectiv la realizarea si testarea de noi echipamente și dispozitive ce sunt construite prin autodotare în vederea creșterii calității și/sau cantității producției;
  • Raspunde de buna funcționare, întreținerea, reparația tuturor utilajelor fabricii, astfel încât procesul de producție să se desfășoare în parametrii optimi;
  • Repară și întreține instalații electrice, echipamente clasice, semiautomatizate si automatizate;
  • Realizează diagnosticarea defecțiunilor apărute la mecanismele utilajelor.
Zobrazit více Zobrazit méně

Váš profil

  • Studii medii în domeniul tehnic (profil electric – calificare Electrician/Tehnician instalații electrice);
  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;
  • Cunoștințe PLC;
  • Interpretarea schemelor electrice;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;
  • Disponibilitate pentru a lucra în 3 schimburi.

Co nabízíme

  • Salariul brut începând de la 7,037 lei;
  • Bonuri de masă în valoare de 40 de lei;
  • Bonus lunar;
  • Al 13-lea salariu;
  • Spor de noapte și de weekend;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare privată medicală și de viață;
  • Transport asigurat;
  • Mediu de lucru la standarde internaționale;
  • Primă de relocare.

Vrei să conduci alături de Continental? Fă primul pas: aplică online!

O nás

Continental develops pioneering technologies and services for sustainable and connected mobility of people and their goods. Founded in 1871, the technology company offers safe, efficient, intelligent and affordable solutions for vehicles, machines, traffic and transportation. In 2020, Continental generated sales of €37.7 billion and currently employs more than 192,000 people in 58 countries and markets. On October 8, 2021, the company celebrated its 150th anniversary. With its premium portfolio in the car, truck, bus, two-wheel and specialty tire segment, the Tires business area stands for innovative top performance in tire technology. Services for dealers and fleet management as well as digital tire monitoring and management systems are further areas of focus. The aim is to contribute to safe, economical and sustainable mobility.