PPI folyamat mérnök

Feladatok

  • Gyártási folyamat optimalizálása
  • Potenciálok elemzése, mértékek meghatározása
  • Megtakarítások kiszámítása
  • Jelentések készítése
  • SAP HANA bevezetésének támogatása (anyagjegyzék és routing)
Bővebben

Porfilja

  • Mérnöki diploma (műszaki vagy hasonló terület)
  • Folyamatoptimalizálás / Iparosítási készségek
  • A gumiipar mély ismerete
  • Excel ismeretek
  • LEAN tapasztalatok
  • Angol (német) nyelv – középszintű
Bővebben

Ajánlatunk

  • Dinamikus, szenvedélyes csapat nemzetközi környezetben
  • Kihívást jelentő és technológiailag érdekes munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Egészségprogram

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Bővebben

Rólunk

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.

Csatlakozz hozzánk a Conveyor Solutions PPI csapatához, a szegedi telephelyünkre!

Bővebben