Anyagfejlesztő

Feladatok

  • Gumikeverékek fejlesztése és javítása az erőátviteli termékekre összpontosítva
  • Igény szerint keverék fejlesztési projektek vezetése és csapattagként való részvétel egyéb K+F projektekben
  • Keverékek komplexitásának csökkentését eredményező tevékenységek támogatása
  •  Az újonnan kifejlesztett keverék koncepciók teljesítményképességének bemutatása és biztosítása a kezdeti iparosítási fázisban
  • Az új technológiák és fenntartható megoldások kifejlesztésének támogatása, elősegítése más K+F területén működő csapatokkal együtt
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel, belső laborokkal, anyag- és termékiparosítással stb világszerte
Bővebben Kevesebb

Profilja

  • Egyetemi mesterképzés (PhD előny) kémia / vegyészmérnök / anyagtudomány vagy hasonló területen
  • Nemzetközi csapatokban szerzett munkatapasztalat
  • Gumi anyagok ismerete előny
  • Hajtószíj ismerete előny
  • Projektmenedzsment készség/tapasztalat előny
  • Elemző és tudományos munkastílus
  • Önálló és innovatív csapatjátékos
  • Proaktív problémamegoldó gondolkodásmód és tanulási hajlandóság
  • Az innováció ösztönzése, felelősségvállalás a technológia fejlesztéséért
  • Microsoft Office szoftverek jó ismerete
  • Folyékony magyar nyelvtudás kötelező (szóban és írásban)
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban) kötelező, német nyelvtudás előnyt jelent

Ajánlatunk

Azt akarjuk, hogy munkatársaink jól járjanak velünk. Éppen ezért nemcsak izgalmas munkát kínálunk nekik egy nemzetközi technológiai csoportnál, hanem számos további ajánlatot is, például rugalmas és hibrid munkavégzést, egészségprogramot, vállalati kedvezményeket és egyéb juttatásokat.

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Rólunk

  • A Continental úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt a személyek és áruik fenntarthat és összekapcsolt mobilitásához. Az 1871-ben alapított technológiai vállalat biztonságos, hatékony, intelligens és megfizethető megoldásokat kínál a járművek, gépek, közlekedés és a szállítás számára. A Continental  jelenleg közel 200 000 embert foglalkoztat 57 országban és piacon.
  • A ContiTech csoport szektor többek között anyagközi, környezetbarát és intelligens termékeket és rendszereket fejleszt és gyárt az autóipar, a vasútépítés, a bányászat, a mezőgazdaság és más kulcsfontosságú iparágak számára. A „gumin túlmutató intelligens és fenntartható megoldások” jövőkép által vezetve a csoport szektor az iparág és az anyagok terén szerzett hosszú távú ismereteire támaszkodva a különböző anyagok elektronikus komponensekkel és egyedi szolgáltatásokkal való kombinálásával új üzleti lehetőségeket nyit meg.