Vegyész - nyersanyag fejlesztő

Feladatok

  • Vegyi nyersanyagok anyagportfóliójának vezetése és konszolidációja különböző követelmények (pl. költség, teljesítmény, ellátási lánc stabilitása, fenntarthatóság) alapján.
  • Alternatív vegyi nyersanyagok kutatása és fejlesztése
  • Műszaki partnerség kialakítása a nyersanyag-beszállítókkal, és műszaki nyersanyag-specifikációkról való tárgyalások lebonyolítása világszerte
  • Vegyi nyersanyagok megfelelő működésének biztosítsa, és a hibaelhárítás támogatása
  • Projektek vagy munkacsoportok irányítása a vegyi nyersanyag-fejlesztés területén
  • A termékekek összetevőivel kapcsolatos anyagok értékelése
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel, beszállítói fejlesztéssel, minőségirányítással és ellátási lánc menedzsmenttel, valamint beszállítókkal vegyi alapanyagok témakörében
  • Stratégiai témákban való részvétel, mint például a nyersanyagok fenntarthatósága
Bővebben Kevesebb

Profilja

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy hasonló egyetemi végzettség
  • Gumi, elasztomerek, kompozitok vagy hasonló anyagok fejlesztésében szerzett ismeretek és tapasztalat; beleértve a tesztelést és az adatelemzést
  • Gumi, kompozit vagy műanyag gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat előnyös
  • Erős elemző készség - problémamegoldás, döntéshozatal, adatosztályozás, összefüggések vizsgálata stb.
  • Erős ügyfélközpontú gondolkodás, tulajdonosi szemlélet és együttműködési készség
  • Határidő tartás képessége a projektek időben történő és hatékony befejezéséhez
  • Interkulturális folyékonyság – Képes együttműködni a világ különböző kultúráiból származó emberekkel
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás

Ajánlatunk

Azt akarjuk, hogy munkatársaink jól járjanak velünk. Éppen ezért nemcsak izgalmas munkát kínálunk nekik egy nemzetközi technológiai csoportnál, hanem számos további ajánlatot is, például rugalmas és hibrid munkavégzést, egészségprogramot, vállalati kedvezményeket és egyéb juttatásokat.

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Rólunk

  • A Continental úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt a személyek és áruik fenntartható és összekapcsolt mobilitásához. Az 1871-ben alapított technológiai vállalat biztonságos, hatékony, intelligens és megfizethető megoldásokat kínál a járművek, gépek, közlekedés és a szállítás számára. A Continental  jelenleg közel 200 000 embert foglalkoztat 57 országban és piacon.
  • A ContiTech csoport szektor többek között anyagközi, környezetbarát és intelligens termékeket és rendszereket fejleszt és gyárt az autóipar, a vasútépítés, a bányászat, a mezőgazdaság és más kulcsfontosságú iparágak számára. A „gumin túlmutató intelligens és fenntartható megoldások” jövőkép által vezetve a csoport szektor az iparág és az anyagok terén szerzett hosszú távú ismereteire támaszkodva a különböző anyagok elektronikus komponensekkel és egyedi szolgáltatásokkal való kombinálásával új üzleti lehetőségeket nyit meg.