Skladník pre údržbu

Vos activités

 1. Plat 1529 Eur, variabilná zložka mzdy do 8%, možnosť postupu do vyššej tarifnej triedy na základe individuálneho hodnotenie zamestnanca,
 2. Pracovník zodpovedá za údržbu a ošetrovanie skladu náhradných dielov a skladu olejov za účelom umožniť bezporuchový chod výrobných procesov a dodávku včasných náhradných dielov zo skladu.
 3. Preberanie náhradných dielov a príjem a výdaj tovaru do a zo skladu pomocou SAP
 4. Vykonávanie pravidelnej inventúry položiek a opatrení na minimalizovanie skladových rozdielov
 5. Kontrola skladom nastavených nevyhnutných min. a max. množstiev skladu, kontrola kvality a kvantity prijímaného a vydávaného tovaru.
 6. Sledovanie obrátkovosti zásob a podávanie návrhov na optimalizáciu.
Lire davantage Lire moins

Votre profil

 1. Stredoškolské vzdelanie s maturitou
 2. Zameranie na strojárstvo alebo elektrotechniku
 3. Oprávnenia VZV, Z-E1, Z-M1, Z-G1 – výhodou,
 4. PC znalosti (MS office, O365- pokročilý, SAP – výhodou),
 5. Anglický jazyk – základy
 6. Svedomitosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa, práca v tíme.
Lire davantage Lire moins

Notre offre

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

Lire davantage Lire moins

A propos de nous

Spoločnosť Continental vyvíja priekopnícke technológie a služby pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovaru. Technologická spoločnosť, založená v roku 1871, ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, prepravu a dopravu. V roku 2022 spoločnosť Continental vygenerovala tržbu 39,4 biliónov EUR a v súčasnosti má približne 200 000 zamestnancov v 57 krajinách a trhoch.
Sektor Automotive v skupine zahŕňa technológie pre pasívnu bezpečnosť, brzdové, podvozkové, pohybové a pohybové riadiace systémy. Súčasťou portfólia sú aj inovatívne riešenia pre asistovanú a automatizovanú jazdu, zobrazovacie a ovládacie technológie, ako aj zvukové a kamerové riešenia pre interiér vozidla a tiež inteligentné informačné a komunikačné technológie pre služby mobility prevádzkovateľov vozových parkov a výrobcov úžitkových vozidiel. Sortiment produktov a služieb dopĺňajú komplexné aktivity súvisiace s technológiami pripojenia, elektronikou vozidiel a vysokovýkonnými počítačmi.

Lire davantage Lire moins