Épületkarbantartó (gépész)

Vos activités

Amiben számítunk rád a munka során:

    > A gyártó területen lévő elektromos hálózat szerelés, gépek ki és bekötése
    > Épületvillamossági szerelések elvégzése
    > Esetleges érintésvédelmi mérések elvégzése
    > A telephelyet érintő kisebb elektromos szerelések elvégzése
    > Az üzemek hőmérsékleteinek, páratartalmának ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozással
    > Energia, víz és csatornahálózat üzemeltetése
    > Csatorna- és csapadékvíz-hálózat működésének biztosítása, szükség szerint a dugulás elhárítása
    > Hó eltakarítás, síkosság mentesítés, gépek, berendezések jégtelenítése
    > Szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészségének biztosítása
    > A telephelyet érintő kisebb javítások elvégzése
    > A tartalék alkatrészek raktározásával és anyagáramlásával kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

    Lire davantage Lire moins

    Votre profil

    Te vagy az ideális jelölt, ha:

    > Szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezel (víz-csatorna, központi fűtés szerelő)
    > MS Office felhasználói szintű ismereted van
    > 3-5 évet dolgoztál hasonló munkakörben

    Notre offre

    Amit mi kínálunk a munkádért cserébe:

    > Korrekt fizetést
    > Cafeteriát a belépésed első napjától
    > Modern és fiatalos munkakörnyezetben fogsz tudni dolgozni
    > Szakmai fejlődési lehetőséget
    > Lelkes és támogató csapatot, akiktől tudsz kérdezni és tanulni
    > Dolgozói kedvezményeket
    > Élet- és balesetbiztosítást
    > Kedvezményes egészségügyi szolgáltatást

    Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

    A propos de nous

    A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi. Kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazunk a járműelektronika szinte minden területén a világ meghatározó autógyárai számára.