Tlmočník - Anglický jazyk

Ihre Aufgaben

  • Ponuka pre študentov denného vysokoškolského štúdia so znalosťou anglického jazyka na komunikatívnej úrovni:
    • Postačí Angličtina nadobudnutá hraním hier a pozeraním seriálov + odvaha sprostredkovať komunikáciu medzi slovenskými a filipínskymi zamestnancami.
    • Žiadne ďalšie špecifické zručnosti a znalosti nie sú potrebné.
  • Získate skúsenosť z prostredia výrobnej firmy a unikátny pohľad na procesy a technológie.
  • Prípadnú odbornú terminológiu Vás zaučíme.
  • Hlavný smer prekladu je zo Slovenčiny do Angličtiny a predmetom školiaci proces za účasti výrobných trénerov a skúsených zamestnancov firmy.
  • Tlmočenie bude prebiehať pri výrobných linkách, prípadne v iných priestoroch zamestnávateľa.
  • Doprevádzanie zamestnancov z Filipín po priestoroch spoločnosti, asistencia pri jednoduchých administratívnych úkonoch.
  • Ochota byť prvým "kamarátom" pre kolegov zo zahraničia a pomôcť im zorientovať sa v kultúrnych zvyklostiach Európy a špecificky Slovenska.
  • Ide o krátkodobú brigádu (predpoklad 2-3 mesiace, s možnosťou predĺženia pri vzájomnej spokojnosti a potrebe zamestnávateľa).
  • Mzda od 6 € do 8 €/hod. podľa úrovne znalosti a ďalších okolností (dodatočná technická kvalifikácia je plus).
Mehr lesen Weniger lesen

Ihr Profil

  • Predpokladom je komunikatívnosť a znalosť angličtiny na stredne pokročilej úrovni (približne B1/B2).
  • Študenti technických odborov majú príležitosť uchádzať sa aj o trvalé pracovné miesta zamestnávateľa.

Unser Angebot

Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,49 €
Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity
Relaxačné aktivity v lokácii závodu
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Mentoring program
Bezplatné psychologické poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Ďakujeme za Váš záujem o zamestnanie sa v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať kandidátov, ktorých profil vyhovuje publikovaným požiadavkám.

Ste pripravený pracovať pre Continental? Urobte prvý krok a vyplňte online žiadosť.

Über uns

Ako jeden z popredných svetových dodávateľov pre automobilový priemysel vyvíjame produkty a riešenia, ktoré každý deň plnia sny ľudí o mobilite. Bezpečnosť vodiča, pohodlie, udržateľnosť a industrializácia budúcej technológie sú len niektoré z našich kľúčových oblastí, v ktorých už máme zmysluplný rozdiel v ľudských životoch. Poznanie našich inovácií pomáha urobiť svet lepším a bezpečnejším miestom, čo nás poháňa.