Logisztikai gyakornok

Ihre Aufgaben

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

  • Kiscsomagos kiszállítások intézésében a társgyáraknak
  • Prémium fuvarigénylők indításában
  • Adatbázisok alapján SAP beállítások bevitelében (Schedule Agreement lerakás, Quota, Source List)
  • Riportok előkészítésében
  • RPA, makró írásban az adminisztráció csökkentése érdekében
  • Egyéb Excel feladatokban
Mehr lesen Weniger lesen

Ihr Profil

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Logisztikus tanulmányokat folytatsz
  • Még minimum 1 évig nappali tagozatos hallgató vagy
  • Jól beszéled az angol nyelvet
  • Rendelkezel programozási ismeretekkel (makró, RPA)
  • Jól kommunikálsz
  • Szeretsz csapatban dolgozni

Unser Angebot

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:

  • A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
  • Megismerkedhetsz egy gyártó cég mindennapjaival
  • Dinamikus, fiatalos vállalati kultúrában, multinacionális környezetben dolgozhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Über uns

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt közel nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.