Officer BackOffice OEM Aftersales / Fleet solutions / CST MOTO CZ&SK

Ihre Aufgaben

Úkolem Business administrátora je podpora našeho obchodního týmu v Česku a Slovensku. Budete úzce spolupracovat s řediteli divizí odpovědnými za prodejní kanály OEM Aftersales, Fleet solutions a Specialty tires CZ&SK a týmem Key Account manažerů. Hlavní činností bude:

  • Příprava podkladů pro analýzu prodejů, vyhodnocování dosažených cílů zákazníků
  • Spolupráce na chystaných prodejních kampaních a marketingových akcích
  • Zapojíte se do různých projektů v rámci naší obchodní organizace
  • Správa databáze dealerů
  • Komunikace se zákazníky
  • Účast na eventech pořádaných pro zákazníky
  • Administrace systému podpory prodeje              a obchodních smluv
  • Součástí práce je také občasná komunikace s centrálními útvary (v anglickém jazyce)
Mehr lesen Weniger lesen

Ihr Profil

  • Pokročilá znalost  Office 365 (Excel, Word, PowerPoint, Teams, Outlook)
  • Základní znalosti Power BI
  • Znalost SAP výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - písemně i ústně (úroveň min B1)
  • Logické uvažování a ochota řešit problémy
  • Ochota ke změnám a učit se neustále novým věcem
  • Komunikativnost
  • Práce v kolektivu
  • Spolehlivost, pečlivost, systematičnost, loajalita        a důslednost
  • Zvládání stresových situací

Unser Angebot

  • Nástup: Ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Staňte se i Vy členem našeho týmu a zašlete nám svůj životopis.