Inženjer održavanja

Ihre Aufgaben

  • Podrška pri donošenju tehničkih rešenja tima, u svojoj oblasti odgovornosti
  • Podrška pri izradi instrukcija za obavljanje zadataka u okviru održavanja
  • Podrška pri planiranju, monitoringu i nabavci rezervnih delova
  • Monitoring i ispunjavanje zadataka (defektaža i otklanjanje kvarova)
  • Planiranje i praćenje izvršavanja svih aktivnosti/ zadataka kako bi se ispunili krajnji rokovi u skladu sa zahtevima klijenata
  • Identifikuje i daje inpute direktnom pretpostavljenom u pogledu potrebne tehničke opreme, obuke, poslovnih putovanja
  • Odgovoran/na da osigura međufunkcionalnu komunikaciju kako bi poboljšao protok informacija unutar svog tima
  • Učestvuje u redovnim timskim sastancima u cilju prenošenja administrativnih tema i informacija vezanih za projekat
  • Odgovoran/na za sprovođenje radnih procedura u cilju zadovoljavanja standarda kvaliteta
  • Obezbeđuje kvalitet i pravovremenu dostavu rezultata u dogovorenim okvirima, redovnim praćenjem paketa rada statusnog tima
  • Uključen/na je i preduzima odgovarajuće mere u slučaju eskalacija od strane inženjera kvaliteta, menadžera discipline projekta ili projektnog menadžera, uz nadzor direktnog nadređenog
  • Doprinosi poboljšanju procesa
Mehr lesen Weniger lesen

Ihr Profil

  • Univerzitetska diploma, po mogućnosti iz automatike, računarstva, elektronike ili srodne discipline
  • Minimum 3 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Govori engleski jezik

Unser Angebot

Spremni za vožnju sa Continentalom? Napravite prvi korak i popunite onlajn prijavu.

Über uns

Continental razvija pionirske tehnologije i usluge za održivu i povezanu mobilnost ljudi i njihovih dobara. Ova tehnološka kompanija, osnovana 1871. godine, pruža bezbedna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. U 2022. godini kompanija Continental je ostvarila prodaju od 39,4 milijardi evra i trenutno zapošljava oko 200.000 ljudi u 57 zemalja i tržišta.

U martu 2021. godine, Continental je otvorio i fabriku u Novom Sadu u kojoj se proizvodi napredna elektronika za automobilsku industriju i koja zapošljava preko 500 zaposlenih. U fabrici Continental u Novom Sadu proizvode se instrument table za vozila, kao i sistemi za prikazivanje informacija i multimedijalnog sadržaja na ekranima.