Laboratory Engineer

Ihre Aufgaben

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:

> a labor területén található gépek működésének felügyelete

> a meghatározott mérések tervezése, elvégzése és dokumentálása, jelentések elkészítése

> a labor munkáját bemutató kiértékelések, statisztikák készítése

> a vizsgálati berendezések mindennapi karbantartása

> vizsgálati módszerek és berendezések naprakész ismerete

> vizsgálati eredmények alapján összefoglaló jegyzőkönyvek, prezentációk készítése

> vizsgálati eszközök tervezése és kivitelezésének koordinálása

Ihr Profil

TÉGED KERESÜNK, HA:

> rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)

> jártas vagy a minőségbiztosítási szabványok és módszerek terén

> rendelkezel a statisztikai módszerek ismeretével és méréstechnikai ismeretekkel(koordináta mérések, optikai mikroszkópos, elektronmikroszkópos és röntgenes CT vizsgálatok, keresztmetszeti csiszolatok készítése, tisztaságvizsgálat)

> van 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalatod

> magabiztos angol nyelvtudásod van

Unser Angebot

Miért jó közénk tartozni?

  • Egy multinacionális és diverz cégnél építheted nemzetközi kapcsolataidat.
  • Egy ipar 4.0 mintagyár inspiráló közegében alkalmazhatod a leginnovatívabb technológiákat.
  • Egy olyan munkahelyen dolgozhatsz, ami Budapesten már több mint 30 éve töretlenül és stabilan állja a sarat.
  • Fiatalos, dinamikus közösségünk tagja lehetsz, ahol jó hangulatban csak úgy repül az idő.
  • Unatkozni nem lesz időd, hiszen folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek által alakíthatod a saját karrierutadat.
  • Rugalmas munkaidőben a saját időbeosztásod szerint dolgozhatsz a céljaidért akár otthonról is.

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!