Szenior Hidraulika fejlesztőmérnök

Ihre Aufgaben

• Elektronikus fékvezérlők (ABS/ESC) hidraulika egységeinek tesztelése;
• Műszeres mérések végrehajtása;
• Hiba-analízis;
• Fejlesztési tesztdokumentáció készítése;
• Teszt specifikáció készítése;
• Részvétel tesztelési eljárások kifejlesztésében;
• Fejlesztés során felmerülő tesztek koordinálása, felügyelete;
• Napi kapcsolattartás és együttműködés a szakterületekkel.

Ihr Profil

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök stb.),
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
• Termék fejlesztésben, tesztelésben szerzett tapasztalat
• Méréstechnikai és alapvető hidraulika ill. mechatronikai ismeretek,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
• Minimum 3 év autóipari tapasztalat.

Előny:
• Diadem, Labview programok ismerete;
• Releváns autóipari szabvány ismeretek (IATF, ASPICE)
• Környezeti (párás/korróziós/vibrációs) tesztek ismerete

Unser Angebot

• Rugalmas munkaidő
• Home office
• Céges laptop és mobiltelefon
• Egészségbiztosítás
• Cafeteria
• Bónuszrendszer
• Munkába járás ill. hétvégi hazautazás támogatása
• Iskolakezdési támogatás
• Lakáscélú támogatás
• Étterem, kávézó
• Vállalati események
• Parkolás, biciklitároló
• Térítésmentesen igénybevehető coaching lehetőség

Vezessen együtt a Continentallal! Tegye meg az első lépést, és töltse ki az online jelentkezési lapot!

Über uns

The Autonomous Mobility and Safety Business Area integrates safety technologies and controls vehicle dynamics to ensure safe and comfortable driving. The objective is to implement "Vision Zero", the vision of accident-free driving. Autonomous Mobility and Safety's components and system capabilities are prerequisites for autonomous mobility.