Operator - Fabrica de Electronice Continental TSR

Vaše náplň práce

Descoperă lumea componentelor electronice din Timișoara (Calea Buziasului), pe care le regăsiți chiar și în mașinile voastre!
- Asamblarea, testarea, verificarea componentelor electronice pentru industria automotive
- Respectarea instructiunilor de lucru
- Participarea şi menţinerea curăţeniei la locul de muncă
- Respectarea regulilor interne (ESD şi 5S)

Zobrazit více

Váš profil

- Disponibilitate de lucru în schimburi și în picioare;
- Experienţa de lucru în producţie de electronice reprezinta avantaj;
- Indemânare, atenţie şi precizie în desfăşurarea activităţii;
- Optional limba engleză;

Co nabízíme

Se ofera salariul de incadrare incepand cu:

3750 lei brut– Operator Asamblare
3950 lei brut – Operator SMT
4100 lei brut – Operator Depozit

Venit mediu, pentru un incepator in zona de asamblare incluzand beneficiile de mai jos: 5200 lei brut – 3050 lei net

- Pentru candidatii care au peste 1 an experienta in domeniul productiei de electronice sau in domeniul automotive recunoastem experienta. Pentru acesti candidati salariul de încadrare este de 4000 lei pentru Asamblare, 4200 lei pentru aria SMT si Materiale si 4350 lei pentru depozit
-majorare salariala dupa primele 3 luni de la angajare;
-bonus de performanta de pana la 37% din salariul de incadrare;
-spor de noapte 25%;
-spor de weekend 25%;
-tichete de masa in valoare de 30 lei / zi ;
-al 13-lea salariul;
-asigurare medicala privata;
-ore suplimentare platite dublu
-posibilitate de dezvoltare profesionala;
-transport asigurat gratuit din toate zonele orasului Timisoara, Giroc, Mosnita, Racovita, Dragoiesti, Ficatar, Buzias, Cheveresul Mare, Jabar, Lugoj, Vermes, Ersig, Belint, Chizatau, Topolovatu Mare, Sustra, Recas, Izvin, Remetea

Daca esti interesat sau cunosti pe cineva interesat aplica aici sau scrie-ne numarul tau de telefon la operator@continental-corporation.com sau prin SMS sau apel la telefon +40(724) 325 974 / +40 (729) 800 764

Te asteptam la Continental!

Ready to drive with Continental? Take the first step and fill in the online application.

O nás

Continental develops pioneering technologies and services for sustainable and connected mobility of people and their goods. Founded in 1871, the technology company offers safe, efficient, intelligent and affordable solutions for vehicles, machines, traffic and transportation. In 2021, Continental generated sales of €33.8 billion and currently employs more than 190,000 people in 58 countries and markets. On October 8, 2021, the company celebrated its 150th anniversary. The Automotive group sector comprises technologies for passive safety, brake, chassis, motion and motion control systems. Innovative solutions for assisted and automated driving, display and operating technologies, as well as audio and camera solutions for the vehicle interior, are also part of the portfolio, as is intelligent information and communication technology for the mobility services of fleet operators and commercial vehicle manufacturers. Comprehensive activities relating to connectivity technologies, vehicle electronics and high-performance computers round off the range of products and services.